“Sular yükselince, balıklar karıncaları yer... Sular çekilince de karıncalar balıkları yer... Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmesin.. Çünkü kimin kimi yiyeceğine "suyun akışı" karar verir... Afrika atasozu

Pazartesi, Ocak 12, 2009

"Üstün Hukuk" Borazancılarına Duyuru

Şemdinli savcısı Ferhat Sarıkaya (üstte) şimdi bakkal dükkanı çalıştırıyor ve Yar-Sav bunu onur meselesi yapmıyor, "saygın insanlara" farklı farklı davranılabilineceğinin altını çiziyor. Sizden olanlar, bizden olanlar diye toplumu ikiye bölüyor.Şemdinli savcısı nerede?


Şu anda ne yapıyor?


Onu nasıl canla başla korudunuz?


Meslekten ihraç edilirken borazanlarınızın sesi niye duyulmadı?


Ey su başını tutan dinozorlar, size sesleniyorum!!! Türkiye, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinde yüzbinlerce lira tazminata mahkum ediliyor, yani o kadar insan hakları ihlalleri var; peki neden sesiniz çıkmıyor? Neden kulaklarınız sağır?

Askeri suçlar dışında askeri mahkemeleri, savcılar ne iş yapar? Bir askerin toplum içerisinde işlediği bir suç hangi tip ülkelerde askeri mahkemelerde görülür?

Sana salak gibi mi görünüyoruz borazancıbaşı? Halkını aptal zanneden subaşı devlerini biz çoktaaaan tarihe gömdük, çoktaaaan...

Etiketler:

0 Comments:

Yorum Gönder

<< Home

Seninle gurur duyuyorum

kalbim seninle

Edith Piaf - La Vie En Rose
by bigproblem11